Sveiki atvykę į Ghostwriter.lt

Informacinį blogą studentams

Ghostwriter.lt paslaugos: 50 ir 50 rašytojo – studento tandemas

Ghostwriter.lt paslaugos: 50 ir 50 rašytojo – studento tandemas

Ghostwriter.lt paslaugos: 50 ir 50 rašytojo – studento tandemas. Būna užklausimų, kurie skamba taip: man reikia teorinės darbo dalies, skaičiavimus aš pats(-ti) pasidarysiu. Arba padėkit man su skaičiavimais, teorinę dalį aš pats(-ti) pasidarysiu. Labai sveikintinas požiūris ir motyvacija, studentas pasilieka temoje ir neatitrūksta nuo jos. Darbas vyksta sinchroniškai, tandemu.

Pradėkim nuo teorinės dalies rengimo. Metodiniai darbų rengimo reikalavimai skaičiuojant nuo 2007 metų tik sunkėja ir sunkėja. Procentai neoriginalaus teksto vis mažėja ir mažėja. Kai kurių prestižinių mokyklų atveju, leistinas neoriginalaus teksto procentas negali viršyti dešimties procentų. Iššūkis? Ir dar koks. Aš nekalbu apie procentinę dalį literatūros anglų kalba, kuri kartais turi būti ne mažesnė nei aštuoniasdešimt procentų visų literatūros šaltinių dalies. O kur dar taisyklingas citavimas, parafrazavimas, sintezė, indukcinis, dedukcinis metodas ir kiti „negražūs“ žodžiai. J Kaip tai įgyvendinti? Juodas darbas, reikalaujantis daug kruopštumo, laiko ir energijos. Ar to reikės ateityje? Nei vienas darbdavys neklaus ir nereikalaus net dešimtosios dalies iš aukščiau išvardintų. Be to, problemų su rašymu turi inžinerinių ir informacinių pakraipų studentai, inžinieriai, programuotojai ir pan. Jie rašo programinį kodą, bet rašyti dažnai visiškai nemoka.

Tyrimai ir skaičiavimai. Visus tyrimus (apklausos, interviu) atlieka patys užsakovai – aš padedu tik su tyrimo rezultatų interpretacijomis. Čia situacija daug sudėtingesnė, pradedant nuo adekvačių tyrimo įrankių pasirinkimo, baigiant duomenų apdorojimu. Tyrimai tai juodas darbas: duomenų bazės, histogramos, diagramos, lentelės, analizės ir aprašymai. Verta paminėti vieną taikomąją programą, kurios mokymosi beprasmiškumo sunku neįvertinti. Taip, tai visagalis SPSS Statistics paketas, unikali ir galinga statistinių duomenų apdorojimo programa, kuri niekur nenaudojama – iš tūkstančio vienas galbūt naudos SPSS Statistics savo darbe. Daugumoje atvejų ir čia padeda konsultavimas, kuomet užsakovas išreiškia norą skaičiuoti patys, tokiu atveju jam užtenka padėti susigaudyti gausybėje funkcijų arba sugeneruoti tai ko reikia tyrimui, tam kad jis pats po to galėtų aprašyti gautus rezultatus. Kainuoja nebrangiai. Taigi, viskas išsprendžiama. J

Paslauga 50 ir 50 – tai delegavimo principas, kurį mes naudojame visą savo gyvenimą. Mes deleguojame automobilių remontą – meistrams, vaikų priežiūrą – auklėms, savo sveikatą – gydytojams, sportinę formą – treneriams, teisinius dalykus – advokatams. Tai yra tiems žmonėms, kurie kažką išmano daug geriau nei mes.

Pasidalinkit šia nuoroda su draugais ir grupiokais. Ši informacija padės galbūt išspręsti daug problemų, sutaupys laiko ir pinigų.